УкрПошта - Отзывы пользователей

УкрПошта - Отзывы пользователей

★★ Отследить посылку УкрПошта

Отследить посылку

Оценки и отзывы пользователей

Добавить отзыв

Вартість доставки

Не думала що буду писати, але маємо те що маємо. Перш ніж користуватися Укрпоштою раджу поцікавитись ціною послуги. Рік користувалась послугами Укрпошта і все влаштовувало. А тут їм надумалось змінити вартість доставки. Тепер посилка яка важить 4 кг і та яка важить 30 кг ціна однакова. 5.03.24 послали посилку з Києва. 6 день вона ще не зрушила з Києва. Але мене обурила вартість доставки у 220грн. За точно таку посилку інший перевізник взяв 130грн і доставка відбулася за дві доби. Не раджу користуватися Укрпоштою.

3/25/2024

Посилку загубили

Гаряча лінія не працює, посилка загублена, ніхто ні за що не відповідає! Жах! З такою якістю послуг не працюйте взагалі

3/25/2024

Безсоромні

Це жах. 24 січня мені відправили посилку( дитячі підгузники) для дитини з інвалідністю. І наша Укрпошта так гарно працює, що посилка моя приїхала зовсім в інше місто, а не те, що вказано було. Відстежуючи посилку, продивилася чи вірно людина вказала мою адресу, все вірно. Не серйозні люди працюють в сортувальному центрі Укрпошти. Бо це їх провина, що я півмісяця не можу дочекатися посилку. В той час, як дівчина, яка відправляла моїй дитині засоби особистої гігієни, посилку від мене вже тиждень, як отримала. Відправлення було в один день Укрпоштою. І це відправлення було по Україні. Я навіть не уявляю, скільки чекають люди , якщо посилки відправляють їм з інших країн 🤦

3/25/2024

Жах

Відправляла настінний годинник. Повернулося розбитим. Так ще розбита зворотня сторона годинника, тобто пластик, а скло ціле. Подавала на відшкодування коштів, так мені прийшов лист, що треба було у дерев'яну упаковку запаковувати. І це годинник, у дерев'яну упаковку. А запакованих він був належним чином, з надписом СКЛО, з пупирчастою плівкою. Жах

3/25/2024

Відстеження посилки

Подзвонив до оператора, що неможу відстежити посилку, а вона зовсім ніде нечислиться . Даже в відділенні де я відправляв. А накладна в мене.

3/25/2024

ЖЕСТЬ

БОЖЕ,ЦЕ ПРОСТО ЖЕСТЬ.КУДИ МОЖНО ЗВЕРТАТИСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДЕ МОЯ ПОСИЛКА?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3/25/2024

Губили, знаходили

В груднi одна посилка замiсть вказанного вiдделення Киīва пiшла на главпочтамп, з главпочтампу знов на термiнал, потiм на сортiровку i нарештi на вiдделення. Друга посилка була вiдправлена з Киэва в село Тернопiльськоī обл. Але īī з Тернопiля вiдправили в Миколаīв, потiм знову в Киīв по всим сортiровкам ,потiм в Тернопiль i в село.

3/25/2024

Ужас

Посылка Одесса-Харьков,прошло 7 дней а посылка даже не выехала из Одессы.Когда прийдёт, неизвестно.По заявленным срокам уже 2 дня как прошло.Самая прошивая служба доставки в Украине.

3/25/2024

Зник рекомендований лист

Відправлений мною рекомендований лист зник і навіть не зареєстрований. Лист мав бути доставлений у тому ж населеному пункті , звідки і відправлений. Навіть не за межі міста. Проте , минув тиждень, а лист не доставлено. Його навіть не зареєстровано , хоча я відправляла його рекомендованим листом. Працівники відділення м. Золотоноша Черкаської обл не чесні.

3/25/2024

Посылка стоит на месте

Самая ужасная почта

3/25/2024

укрпошта дно

укрпошта це просто треш, сама кончена пошта на чолі з підарасом смілярстким, посилки крадуть та пропадають, умудрились просраити цілий велосипед, це ж не голка, смілярський подавись моїм велом і засуть його собі вс вою розбовбану сраку

1/9/2024

зникла посилка

Посилка десь блукає вже 2 місяці! Нічого не можу добитися, оператор пересувного відділення нічого не знає і не з`ясовує, хоча вже 2 тижні на сайті показує, що вона на пересувному відділенні! Ні при яких обставинах не користуйтеся послугами укрпошти! Краще дорожче заплатити в НП і через день отримати відправлення!

1/9/2024

Платимо за кур'єра, а посилка сама ходити не вміє

Замовив доставку з кур'єром. Дай думаю попробую такий сервіс.Все ж таки пропозиція сервісу непогана, виглядає конкурентної. Прибула посилка у відділення Укрпошти. 5 днів після прибуття посилки в відділення Укрпошти рухів "плода" не спостерігалось. Мені важливо було отримати посилку вчасно. Не вийшло. Набираюсь терпіння, медитую, щоб все вийшло чемно і їду у відділення, де знаходиться посилка. Дівчина оператор видає швидко і каже :треба заплатити за доставку кур'єром???? Її ніхто і не збирався доставляти блищим часом. Отже висновок про цей сервіс простий:обгортка є, з начинкою проблема.

1/9/2024

Вступили сумку.

Викрали Упаковку туалетну Бумагу,чай,конфети Открита Сумка.

1/9/2024

Посилка по Україні 2 тижні іде

Мені відправили посилку 17 жовтня, з Рівненької області і от 12 днів потому вона ще у Львові. Я навіть не уявляю, коли вона до Харкова доїде.

1/9/2024

Контора - дно

Жахливе відношення до клієнтів. 24.10 у вівторок, робив відправку. Виникли помилки з реквізитами. На другій кассі зліва здається, сиділа ваша робітниця ( вгодована жінка, блондинка) Імя нажаль не знаю. Після того як дав слухавку людині, щоб вона поговорила з вашою хамовитою робітницею і ми розібралися, вона мені сказала що не хоче мене обслуговувати, тому що їй не сподобалось як із нею спілкувались. Якщо що то ніякої ненормативної лексики не було, хамства теж. Якщо в неї поганий настрій то не треба мене посилати на іншу касу і зриватися на клієнтах. Сказала ідіть на другу касу, я вас обслуговувати не хочу. Прийміть міри, проведіть з нею бесіду. Більше не буду користуватись вашими послугами і нікому не пораджу. Галицька вулиця, 9, Винники, Львівська область, 79495

1/9/2024

Частина вмісту посилки зникла

Під час пересилки з Сумськоі області до Ірпеня частина посилки зникла. Пересилали продукти, взяли макарони, ізюм, чечевицю. Краще б віддала бомжам, не так було б шкода.

1/9/2024

0505115660254

Шесть дней не может дойти посылка 0505115660254, обычно два ,три дня шла.Уже переживаю.

1/9/2024

Подяка

Дякую працівникам 74 відділення м.Кривий Ріг.Значно поліпшилось обслуговування.

1/9/2024

Крадуть посилки.

Їхала посилка 5 місць. 4 пакунка приїхало 1 пише на сортувальному центрі Києва. У відділенні де маю отримувати відправлення говорять що моя посилка їздить по західній Україні. На сайті інформація що посилка в Києві. Заявка про пошук не дала ніяких результатів. То що вони там шукають якщо я знаю що посилка їздить в М.Рівне і назад до відправника. І вона там зависла. Оператор сьогодні звонить і говорить що посилка втрачена типу , пишіть заяву на відшкодування.

1/9/2024

Новий дивіз УкрПошти, "Ми Швидкість"

Прийняли посилку 14 вересня 2023, уже 6й день пішов, а вона тільки виїхала с Киева до Кременчука. Їхати аж цілих 290км. Пошта відправив та забув, може хоч онуки дочекаються.

1/9/2024

Скарга

Це не УкрПошта а якась забігаловка,тільки гроші здирають та посилки крадуть. ЖАХИ.Обіцяли швидку доставку а в дорозі уже півтора тижні та і кошти взяли за швидку доставку. ЖАХИ.Пішки бистріше донесеш посилку чим УКРПОЧТОЮ.

1/9/2024

500337366UA

Отправила посылку дочке за границу, через месяц вернулась обратно, таможня иностранного государства не пропустила. Оказывается оператор при оформлении описи вложения написала на английском языке "военное снаряжение" , но там были женская и детская одежда! Научите операторов работать.

1/9/2024

Никому не рекомендую

23.08 мне отправили посылку из Одессы в Херсон .24.08 поступила на сортировочный центр и все.....Подавала заявку о пропаже посылки обещали рассмотреть в течении 5 дней..Прошло 6 ...Звоню говорят заявка на рассмотрении когда будет ответ неизвестно....То есть 14 дней с отправки посылки и судя по всему я её вряд ли получу...Не рекомендую ...

1/9/2024

Укрпошта це ЖЕСТЬ

Укрпошта це якесь стехійне лихо, посилки по Україні доставляють місяць часу. Нерозумію навіщо взагалі така структура як Укрпошта, мені посилки з Китаю приходять скоріше ніж по Україні. Зараз чекаю посилку яку мені відправили ще 08,08,2023 зараз 24,08,2023 ще досі нема. Думаю це надовго.

1/9/2024

НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Не могут доставить посылку даже по городу!

Укрпочта совершенно не обосновано отказывает в возврате средст за разбитую ею посылку. Обращение № 2023070410066. Аргументируют некачественной упаковкой. Но это не правда. Явно только стандартный повод отказать в возврате денег за поврежденную посылку. Данная посылка была упакована упаковщиками Новой почты. Изделие лежало в картонной коробке, было обмотано пупырчатой пленкой, расклинено внутри картоном и бумагой. Наклеена наклейка "хрупкое". При помощи Новой почты скаталось из Киева в Краматорск и обратно вернулось целое. В ЭТОЙ ЖЕ упаковке отправилось по Киеву доставкой Укрпочты и приехало разбитое. Целых 45 дней пролождалось рассмотрение заявления на возврат средств и в итоге "отказано, по причине неправильной упаковки". Никому не рекомендую отправлять ценные вещи Укрпочтой. Только то, что не жалко.

1/9/2024

Укрпошта краде посилки

За липень місяць укрпошта "загубила" дві посилки, що я відправляла дітям в Харків. Вони досі їдуть на відділення, а відповідь одна - вибачте, загубилася. Мені не потрібні вибачення, а потрібно, щоб діти, які потребують допомоги, отримали свої посилки. Яка ганьба, під час війни в країні красти допомогу!!!

1/9/2024

Посилка невідомо де є

Посилка була прийнята 10 серпня на відділенні 79026 і була відправлена з нього. І на тому все, невідомо де вона знаходиться, сьогодні вже 14 серпня Оператор також не може знайти Повний хаос

1/9/2024

Скорость равлика

Гельмязів, субота 12.08.23. Стояв в черзі доооовгоооо. Нарешті обслужила оператор, вона ж і начальник. Людей не багато. Прийшов додому смс в 15.02. Прийшла посилка. Але пошту сам бачив, посилки привезли до закриття відділення, до 13.00. Чого так довго йде смс про посилку?Тепер жекати треба до понеділка. А я ж питав, мені відповіли що посилку дивитись не будуть поки їх не приймуть по компьютеру. Печально.

1/9/2024

Укрпошта надає безкоштовно рекламу Новій

Ну, то що начальник пошти Гельмязів постійно посила зробити платежі на сусідню Нову для мене не новина вже раза два. Не може вона ввести, завіс компьютер. А це платежі за самооподаткування, які у її оператора мох сусіди усі оплатили. Але це вже треш:посилки в коробках Нової, з великими логотіпами Нової. Відать, на відсотці у них)))

1/9/2024

Кваліфікація нижче нуля

19715 Гельмязів, черги, черги. Начальник платіж сьогодні самооподаткування приймала 25 хвилин. Ітог:послала на Нову Пошту, бо вона його не може внести в базу.

1/9/2024

Це треш!!!

19715 Гельмязів, черги, черги. Начальник платіж сьогодні самооподаткування приймала 25 хвилин. Ітог:послала на Нову Пошту, бо вона його не може внести в базу.

1/9/2024

Укрпошта

Прийшло СМС повідомлення, що посилка прибула у відділення. А по факту її не має. Не раджу користуватись послугами Укрпошта.

8/3/2023

100 зі 100 відправлень вдалі!

Дякую працівникам відділення 03037 міста Київ, вулиця Софії Галечко, 22. З моїми відправленнями завжди все добре. Черг не зустрічала. Особливо шаную Олену Георгіївну!

8/3/2023

Викрадений лист з працівником укрпошти

Викрали лист з документами юр особи Поштарка відділення 30611 в зговорі з людиною яка винесла лист Прийняти міри до поштарка Розголошує інформацію про листи Хамить і відповідає неввічливо Хмельницький район новоставці 30611

8/3/2023

😡😡😡😡😡

Прийшло повідомлення про те що посилка прибула до відділення 69055, але до якого числа вона там може зберігатись не було вказано. Я в інтернеті знайшла в інтернеті що вона може зберігатись 30 днів. Я в цей час була в іншому місті і не могла приїхати забрати. На 14 день приходить повідомлення що посилка вже відправляється назад бо її ніхто не забрав. Я попросила свекра поїхати швидко на почту забрати замість мене, але він не встиг, посилка вже поїхала назад. МОЖНА Ж ЗАВЧАСНО ПОПЕРЕДЖАТИ ПРО ТЕ, СКІЛЬКИ БУДЕ ЗБЕРІГАТИСЬ ПОСИЛКА!!! ЗВІДКИ Я МОГЛА ЗНАТИ ЩО ВОНА ЗБЕРІГАЄТЬСЯ 14 ДНІВ??! АБО ХОЧА Б ПОПЕРЕДЖАТИ ЗА ОДИН ДЕНЬ ДО ТОГО ЯК ПОСИЛКА ВІДПРАВИТЬСЯ НАЗАД, ЩОБ МОЖНА БУЛО ВСТИГНУТИ ЇЇ ЗАБРАТИ!!!!!!!

8/3/2023

жах

Совдепія)) навчилися штампувати лише марки. можна пішки сходити забрати, краще переплатити гроші на новій пошті ніж користуватися логістикою укрпошти. Витрачений час, потрачені нерви та зіпсований настрій. Киристуватися відправкою більше не буду

8/3/2023

Вскрита посилка.

Вскрита посилка. Обов'язково складу акт при кур'єрській службі наступного разу. Вкрадено цінні речі. Крадуть на укропочті, і навіть особливо не ховали слідів відкриття посилки

7/6/2023

Ледачі шахраї! Не хочуть працювати!

Де мої, посилки 0504265785377 0504266270044 Йдуть по Києву з 18.05!! Заява скарга подана вже по першій посилці 11644301. Коли знайдете мої посилки?

6/20/2023

Як відправити листи ?

Саме жахливе обслуговування яке тільки може бути… З трьох операторів, працює тільки один, інші за ширмой регочуть (навіть оператор, який обслуговувала клієнтів, зробила їм зауваження), черга з 6 чоловік просувалась хв.40-50, мені необхідно було відправити 3 рекомендованих листа та придбати марки на них… вистоявши в черзі, на питання оператора чи необхідні мені квитанції на марки, які я придбала, я відповіла, що потрібні…. мене відправили до іншої каси та сказали чекати оператора, коли я запитала чому вона не може видати мені чек- квитанцію, оператор сказала просто «ПІДХОДЬТЕ НАСТУПНИЙ», коли я запитала чи довго мені ще чекати (а листи в мене вже забрали) оператор відповіла, поки інший оператор не звільнить (певно той, що за ширмою реготав). Я чекала ще 15 хв. для того щоб мені просто видали квитанції!!! Коли я звернулась ще раз з питанням чи довго мені чекати, оскільки, я піти не можу листи в мене вже забрали, я за них не розрахувалась, та квитанції не було, її відповідь - ЧЕКАЙТЕ, нарешті вийшла інший оператор, я розрахувалась мені видали квитанції та на питання чому один оператор приймає листи, а потім треба чекати іншого оператора, щоб отримати квитанцію, мені перед обличчям поставили табличку технічна перерва. Відправити 3 рекомендованих листа, з чергою у 6 чоловік зайнято більше години. ОЦЕ ТАК СЕРВІС!!!!! Відділення 50024, вул. Харитонова, 9, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

6/20/2023

Дуже злий

На адресу прописки прийшов рекомендований лист, написав заяву та заплатив гроші, щоб переслати в то місто та те відділення де мені зручно отримати. Лист через тиждень не пийшов, сказали якісь затримки в логістиці, сказали чекати на СМС. Через місяць втомився чекати, прийшов на Укрпошту, щоб дізнатися коли зможу отримати листа, але виявилося, що листа повернули відправнику.... З 5-ти разів співпраці з Укрпоштою, в 4-ох випадках були якісь трабли. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗОВСІМ!!!

1/9/2024

Це просто пиз""ць!

Посилка по Україні іде 14 днів , з Китаю майже так само доходить, ще і без коштовно і товари дешевші!

1/9/2024

Це просто пиз""ць!

Посилка по Україні іде 14 днів , з Китаю майже так само доходить, ще і без коштовно і товари дешевші!

1/9/2024

не доставлена

Де посилка ? Мала прибути 13 квітня, досі немає, де знаходиться невідомо Неповага до клієнтів

4/26/2023

Не відправляйте посилки

Люди не відправляйте посилки даною "шарашкіною" конторою, термін кажуть один, а на справді, пройшло 3 дні ,а вона ще з Києва не виїхала

4/12/2023

Не пользуйтесь услугами УКРПОЧТА

Отправлял посылку в Испанию в ноябре. Пролежала на границе два месяца и пришла обратно. Требуют чтобы оплатил обратную дорогу. Услуга не выполнена. Получатель в Испании не был информирован.нИКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ СВЯЗЫВАТЬСЯ С НЕПРОФЕССИОНАЛАМИ, ПОТЕРЯЕТЕ ВРЕМЯ И ДЕНЬГИ https://www.vnutri.org/ukrpochta/

4/12/2023

Посилка втрачена

Відправила посилку їде вже 12 днів і зникла .Дзвонила на гарячу лінію толком ніхто не може відповісти де вона це як запитується.Навіщо така пошта і такі працівники .Посилка загубилася кошти втрачено що там за контора що не несуть відповідальності ніхто захотіли загубили захотіли вкрали.Чому гаряча лінія нічого не робить навіщо вона там існує .Це був останній раз що зв'язалася з цією конторою.Краше нова пошта трішки дороще але вони відповідають і на випадок кошти повертають .А тут неможна добитися нічого.

4/12/2023

Укр пошта 👎🏼

На пошті відкривають посилки вирубуючи частину упаковки як вони кажуть для того щоб відсканувати я не розумію можливо людина не хоче щоб хтось видів що там має бути якась приватність має бути якийсь інший спосіб сканування"60033"

4/12/2023

Застряла Експресс - посылка

Просто ужас , Експресс - посылка 0504551674256, пришла в Харьков на сортировочный центр 28.03.2023 и сегодня 1.04.2023 стоит там, никто внимания не обращает, обращалась на горячую линию, они только сказали где находится, никакой помощи !!! Администрация разберитесь, сортировочный центр Харьков НЕ РАБОТАЕТ !!! Для чего тогда делаете Экспресс доставку ! НЕ ПОНЯТНО !

4/12/2023

Тупо украли

Оформил ОЛХ доставку из Киева. Должна прибыть была в отделение 10008 еще 28.03.23. Отслеживаю статус. На пути к получателю. И так уже 4 день. Звоню на горячую линию Укрпошты. Принимают от меня заявление. Вечером 31.03.23 иду в отделение. Какая-то я тетя начинает сходу со мной заигрывать (я - мужчина и далеко уже, блин, немолодой), интересуясь, по мальчикам ли я или по девочкам... Это что? Это госучреждение или публичный дом? Что удалось у этих озабоченных выяснить все-таки: посылка прибыла-таки 28 числа под вечер, зарегистрирована не была, а за ночь ее спи*дили. Ну т.е. к утру ее уже в отделении не было, как я понял. Хорошие тети работают в Укрпоште.... В субботу буду подавать заявление в полицию. На дворе война. В стране военное положение. Людям за шоколадку сроки лепят.... Остается только один вопрос: а на хрена пулю на грудь принимать, если в тылу такое твориться? Кому война, а кому и мать родна....

4/12/2023

Еспрес -посилка

Сортувальний центр. ,м. Харків не працює Еспресс-посилка 0504551674256 прийшла 28 березня 2023 і досі там знаходиться, вже 3 дні, не дійде ніяк до м.Ізюм працівники ставляться безвідповідально.адміністрація прийміть заходи. 30.03.2023

4/12/2023

Не отримала гроши за товар,відправлений олх доставкой

Відправлення 0504307842813 /олх доставка/рахується не отриманим,однак громадянин його отримав 07.02.23 р.,за товар з його картки були списані гроши.Мені на картку станом на 12.02.23 гроши не зараховані.

2/13/2023

1660500124850

Послка досі не дійшла до получателя. Я ії відправила 9.01.2023 а зараз 30.01.2023, посилки досі немає, мені сказали що вона може загубилась. Це як??? Я дуже не задоволена.

1/30/2023

Викрадено посилку

Укопошта 04080 и. Київ, видала мою посилку 6320202687390 іншій людині або вкрала. На накладній не моя підпис Як так можно? Потрібно перевіряти смс і документи. Тепер чекаю результата на мою заяву

1/24/2023

Лжива, воровська ,цинічна і безвідповідальна контора "укрпошта"

Перед тим як описати свій випадок, хочу звернутися до всіх користувачів контори "укрпошта". Шановні українці, якщо ви поважаєте себе і цінуєте свій час і хочете зберегти свої кошти, ніколи не користуйтеся послугами контори "укрпошта". Була відправлена посилка з міста Дніпро в місто Хмельницький. Після прибуття на сортувальний центр в м. Хмельницький, вона зникла. Вже пройшло 45 діб. Дзвінки на гарячу лінію результату не дали. Вони навіть не повідомили, що посилці вже надано статус "втрачено". Приймати заяву на розшук ніхто не хоче. Друзі, хто з таким стикався? Куди і як треба написати заяву? Хіба можна так безкарно поводитися з громадянами України цій конторі "укрпошта"? p.s. ніколи не користуйтеся їхніми послугами, поважайте себе і цінуйте свій час.

1/6/2023

Лжива, воровська ,цинічна і безвідповідальна контора "укрпошта"

Перед тим як описати свій випадок, хочу звернутися до всіх користувачів контори "укрпошта". Шановні українці, якщо ви поважаєте себе, свій час і хочете зберегти свої кошти, ніколи не користуйтеся послугами контори "укрпошта". Була відправлена посилка з міста Дніпро в місто Хмельницький. Після прибуття на сортувальний центр в м. Хмельницький, вона зникла. Дзвінки на гарячу лінію результату не дали. Вони навіть не повідомили, що посилці вже надано статус "втрачено". Приймати заяву на розшук ніхто не хоче. Друзі, хто з таким стикався? Куди і як треба написати заяву? Хіба можна так безкарно поводитися з громадянами України цій конторі "укрпошта"? p.s. ніколи не користуйтеся їхніми послугами, поважайте себе і свій час.

1/6/2023

Ужасная работа

Раньше такого не было, отправляла 3 дня и все дошло. А сейчас 3 дня в одном городе, 2 дня в другом, потом ещё где-то лежит....так вы хотите сказать, что заботитесь о людях? Зачем ваша Експрес почта, если она идёт как обычная, а стоит в 2 раза дороже, толку никакого. Работают Хамы !!!

12/26/2022

Не получили

Посилка прийшла о 15:10в відділення в Краматорськ,а в 16:33 пишуть,що вона направляється в Київ!Як так?Чому?15днів людина чекає,а ви взяли і вернули її до Польщі.Навіщо,спрашується.Пункт призначення ясно написаний КРАМАТОРСЬК.Якого біса вона поїхала до Києва?Поясніть!!!Вертайте мені посилку в Краматорськ!!!Це подарунок дитині до Різдва був!!!

12/16/2022

Пропала посылка

Укрпочта, что же с вашим сервисом, как так у вас легко теряются посылки, люди же Вам доверяют?! Не могут отыскать мой товар по # 400202504676, весит на сорт.центре Киев со 2.11.21. Посылка для меня важна!!!

11/20/2022

Укрпошта

28.10.22 посилка надійшла на сортувальний центр у м Київ. Номер 4170002807901. І до сих пір знаходиться там. Чому не рухається до пункту призначення? Вона йшла в парі. Одна уже надійшла, а друга загубилась. Це просто жах! Там дитячі суміші та памперси!

11/2/2022

Кошмар

Ужасный сервис, посылка по несколько дней лежит на отделении. Не советую. Лучше отправить Новой почтой дороже, но зато посылка всегда приходит вовремя.

10/22/2022

Не кому не советую эту доставку

Посылка по одной области идёт две недели!!!!! Это как вообще????

10/17/2022

Посилка

Дніпро, сортувальне відділення 49999 ,посилка з 03.10 лежить без зміни статусу, що це за експрес? Два тижні у дорозі.Навіщо приймати,якщо не в змозі доставити своєчасно?В других містах такого безладу не має,ще й були випадки пропажі посилок саме в Дніпрі,коли буде налагоджена нормальна робота,ще й сайти не працюють

10/11/2022

Посилка

Що твориться в Дніпрі на сотрувальному відділенні 4999? Валяється посилка з ліками для дітей. Прийшлося купувати на місці .Вы просто безвідповіддальніі .Сайти не працюють, відстежувати не можливо,гаряча лінія говорить,щоб чекали,велика черга чомусь тільки в Дніпрі.

10/11/2022

Посилка

Посилка 8530700747024 з 21.09 валяється на сортувальному в Дніпрі сьогодні вже 3.10, дитині теплі речи, в мене питання ви знущаетесь з людей, навіщо приймаєте посилки, якщо не змозі їх обробити, у вас там,що керівництво змінилося, що таке твориться???!!@

10/3/2022

Сколько можно ждать посылку???

Как можно отправить посылку в с. Бузове, если указали Буча? Написали переадресацию, оно покаталось по ДОПП и опять вернулось в с. Бузове и лежит там. Я жду свою посылку уже 15 дней... и судя потому, что она опять в Бузовой, ещё раньше чем через неделю я её не получу. Это просто издевательство какое-то...

8/30/2022

укрпочта

ждём посылку

6/26/2022

0504227671643

19 дней идет и никак не дойдет до мукачева позор такой почте

5/30/2022

Посылка

16 апреля отправила посылку в польшу идет 43 дня то в Украину идет показывает то в Польшу,бардак

5/30/2022

Пропала посылка

Никому и никогда не рекомендую Укрпочту. Посылка идёт уже 72 дня. Последнее упоминание 50 дней назад. Ничего добиться невозможно. Даже подачей рекламации на розыск. Посылка шла в Польшу, а страна назначения стоит Украина. Халатность и безответсвенность.

5/26/2022

Пропала посылка

Из Одессы на Германию отправлено 08.04.22.с 13.04 зависла на Киевской таможне сегодня 26.05.22.нет не какая информация. 2

5/26/2022

Помогите пожалуйста найти информацию о посылке CP853101422UA

5/9/2022

-

Ужасная почта!Посылка експресом по Киеву идет уже 3 дня,предыдущие посилки были утерены-нам ничего не сообщили

4/15/2022

Счастливая находка

25 декабря посылка пропала,а 17 января нашлась!! И приехала ко мне 19 января!! Хочу выразить особую благодарность Людмиле Тригуб!! Благодаря профессионализму Людмилы, моя посылочка нашлась!!! Спасибо огромное, Людмила!!! Отделение Киев-73

1/20/2022

Посылка

Посылка висит в одном отделении уже 6ой день, дурня якась, последний раз я воспользоваться её услугами, это жесть какая-то...

12/27/2021

-

Выражаю огромную благодарность Украинской таможне г. Одесса и сотрудникам Укрпочты за своевременную доставку посылки из России. 30.08 посылка поступила в Украину, 31.08 люди получили. Респект Украине!

9/1/2021

-

Всім мешканцям України не раджу користуватися послугами Укрпочти. В мене уява що вони живуть 19 століттям.ВЖЕ ПРОШЛО 10 ДНІВ А Я ЩЕ НЕ ОТРИМАВ ПОСИЛКУ. Це тільки в нашій державі такий бардак.

8/17/2021

-

Пішки скоріше можна дійти

8/14/2021

Воруют посылки и ни кто не несёт ответственность.

Пропала посылка! Ни кто не знает, где она. Безответственность,халатность, безпридел на Укрпочте.

7/20/2021

Украли посылку

Пропала посылка с агромаркета, элитные саженцы. Работают хамы, которые наживаются на человеческих посылках. Когда же вы накушаетесь?????

5/24/2021

Укрпошта

Я вкрай незадоволена роботою відділення. Посилка 4130401350565 надійшла у відділення зранку 27.04., наразі вже 04.05. Вісім днів -це вже занадто . Настрій зіпсовано вкрай

5/4/2021

7600802939160

7600802939160 - сдана 21-го числа, до сих пор не доставлено..из ивано-франковска до Херсона можно было и пешком донести...и сведений о ней до сих пор нет. С 23-го в киеве валяется..как западный регион, так укрПочта тормозит.. я тоже не люблю этот регион, но работать это мешать не должно...Сегодня, на минуточку, 27-е апреля, а данные на сайте - 23-го прибыла в киев.. и что, завалялась где-то? в очередной раз...

4/27/2021
Поставьте оценку